Yeni sezonda Batik’te neler var?

Batik 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda geometrik desenler, çizgili tulumlar, renkli trikolar, özenle tasarlanmış eğlenceli tişörtler, uzun elbise ve etekler dikkat çekiyor.

Batik’in 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu farklı tarzlardaki temalarıyla bu yaz da her zevke uygun zengin tasarımlardan oluşuyor. Özellikle “Safari”, “Tropikal”, “Marin” ve “İtalyan” temalarıyla kendini gösteren yeni sezon koleksiyonu, gold, zümrüt yeşili ve retro tasarımlarıyla da ön planda. Birbirinden farklı renkler ve renk tonlarıyla Batik, yaz sıcaklığını vitrinlerine taşıyorBatik’te kısa kısa yeni sezon…
 
 
 
 
 
 
* Kısa üstler bu sezon da oldukça ön planda. Kısa üstlerin yanı sıra mini hırkalar da kendini gösteriyor.
* Retro trendinin savunucusu Batik’te sıkça görünecek ürünler arasında; kısa renkli pantolonlar ve uzun elbiseler bulunuyor.
* Büstiyerler, yeni sezonda cesur bir alternatif. Ceket ve bluzlarla tamamlanan büstiyerler özellikle tatil zamanı için bire bir.
* Asimetrik etek modası oldukça kadınsı ve dikkat çekici. Önü kısa, arkası uzun etek ve elbiselerden vazgeçemeyeceksin.
* Kayık yaka giysiler omuz güzelliğini göstermek için iyi bir tercih. Yeni sezonda tüm fıstıkların gardırobunda olmalı…
* Elbise, ceket, bluz, pantolon, ayakkabı her şey parlak olabilir. Parlaklık, İlkbahar Yaz 2012 sezonunda çok trend. Özellikle de Gold temasını benimseyen herkes pullar ve simlerle yeni sezonda birer ‘yıldız’ olacak.
* Püsküller, saçaklar, kırpık kırpık bir görünüm yeni sezonda da trend oldu.
* Sezona damgasını vuran ürünlerden kısa ve renkli pantolonlar ayrıca renkli elbiselerden mutlaka edinmelisin.
 
 
 
 
 


Bir Cevap Yazın