VFNO gecesinin yıldızı sen ol…

Vogue Fashion’s Night Out  yıldızı sen ol…

Her yıl büyük bir coşku ile düzenlenen Fashion’s Night Out bu yıl da büyük bir heyecan ve moda şöleni halinde kutlanacak. Peki bu özel geceyi Nişantaşı, Bağdat Caddesi ya da İstinye Park’ta geçirmeye hazır mısın? Daha da önemlisi, FNO yıldızı olmak için ne giyeceğini belirledin mi?

Yeni Gotik tarzın vazgeçilmez unsuru deri ceket

Modanın Gotik krallığında siyah renk ön planda bulunuyor. Kadife, dantel ve Viktoryen çizgiler de kendini gösteriyor. Işıltı ve gölge oyunlarıyla siyahın büyüsüne kapılıp FNO gecesinde düzenlenen partilere Gotik tarzı benimseyerek katılmaya hazır mısınız? Gotik tarzın en belirgin ürünü ise deri ceket. Özellikle kısa boy deri ceketler bu yıla damgasını vurmasının yanı sıra FNO gecesinde de deri severlerin ilk tercihi. Bilekte biten siyah pantolon, deri ceket, ince bir t-shirt ve stilettolarınızla FNO’nun yıldızı siz olacaksınız…

Oscar ödüllü gold elbise

Bu yıl altın ve bronz detaylar özellikle elbiselerde tercih ediliyor. Tek başına bile iddiasını koruyan altın renk elbisenizle FNO gecesinde ince kemeriniz, topuklu ayakabınız ve portföy çantanızı kombinleyebilirsiniz. Gold elbiseler bu yıl ince taytlarla da tamamlanıyor. Henüz çok kış soğukluğunu yaşamadığımızı düşünürseniz, altın renk elbisenizi tek parça kullanmakta fayda var.

Alev Alev

Bu yıl Batik koleksiyonlarında taytlar ön planda. Her tarzın rahatlıkla benimseyeceği taytlar, FNO gecesinde alev alev yanıyor. Özellikle kırmızı renk taytı gündüz kullanabilmek için daha sade renklerle tamamlayabilirsiniz. Fakat FNO gecesi gibi iddialı bir moda gecesinde lame bir bluz ile birlikte kombinlerseniz, gecenin hakkını da vermiş olursunuz.

Puantiye modası…

İster klasik ve sade bir tarzda, ister sıra dışı ve cesur, puantiye modası birçok model seçeneğiyle hayatımıza tekrar giriyor. Bu sezon puantiyeler giyimden, aksesuara hatta ayakkabıya kadar her yerde karşımıza çıkacak. Puantiyeli bir etekle düz bir üstü kombinleyebileceğiniz gibi, tepeden tırnağa puantiyeli de giyinebilirsiniz.  Puantiyeli Batik eteğinizi krem rengi bluz ve topuklu ayakkabılarınızla tamamlarsanız, geceye hazırsınız demektir.

Gece ve gündüz Kış bahçesi…

İngiliz stili etkileri taşıyan rengarenk çiçekli ürünler FNO gecesinde kendini gösteriyor. Siz de çiçekli ürünlerle kış bahçesi tarzında giyinmek istiyorsanız, bohem çiçekleri ve nostaljik vurguları bir arada kullanmayı unutmayın. 70’li yılların göz aldanması yaratan renkli optik desenler, tam bir karmaşa halinde kendini gösteriyor. Ünlü ressamların tablolarından fırlamış hissi uyandıran ürünler FNO kadınların da yeni tercihi. İpek üzerine uygulanan kravat ve duvar kağıdı desenleri, farklı desenlerin iç içe geçmesiyle güçleniyor. Kış bahçesinde bulunan çiçekli üstleri, ister mini bir etekle ister dar paça bir pantolonla tamamlayabilirsiniz.

Batik’te FNO heyecanı…

Moda trendlerini belirleyen ve sürekli kendini yenileyen Batik, 13 Eylül 2012 Perşembe Gecesine özel, İstinye Park mağazasında Top Model Tülin Şahin ile birlikte misafirlerine moda şöleni yaşatıyor… Ayrıca o geceye özel yeni sezon ürünlerinde %30 indirim fırsatını kaçırmayın…

“Tülin For Batik&Vogue FNO” adı altında, İstinye Park Batik vitrininde bulunan cansız mankenler, Top Model Tülin Şahin’in sezon ürünleriyle oluşturduğu kombinlerle VFNO gecesine ayrı bir moda akımı yaratacak. Top Model Tülin Şahin’in VFNO gecesine özel mağazayı ziyaret eden misafirlere styling konusundaki yönlendirmeleri, etkinlikler sırasında sosyal medyada kullanılmak üzere yapılacak video ve fotoğraf çekimleri, mağazaya gelen misafirlere özel indirimlerin yanı sıra Tülin Şahin’in mağazaya ilk gelen 150 kişiye  “Top Model Nasıl Olunur” adlı son kitabını imzalaması da geceye renk katan detaylar arasında bulunuyor.

 

Bir yandan Top Model Tülin Şahin ile keyifli bir VFNO gecesini geçiren misafirler, diğer yandan da DJ performansı ile eğlenirken, özel ikramlarla da Batik farkını yakından yaşayacaklar. VFNO’ya özel olarak mağaza içine yerleştirilecek ekranla Batik Twitter sayfasına Tülin Şahin için mesaj atanlar, top modelin cevaplarıyla moda konusunda yepyeni bilgilere de ulaşabilecekler.

VFNO gecesinden önce 13 Eylül tarihine kadar düzenlenecek özel bir yarışmaya katılmaya hazır mısınız? Bu tarihler arasında, Tülin Şahin’in Batik Twitter sayfasından soracağı soruyu yanıtlayarak, VFNO’da Batik’in özel hediyesini kazanmayı da ihmal etmeyin…

 Bir Cevap Yazın