Sting İstanbul’da..

“Back To Bass” adlı turnesiyle dünyayı dolaşan ünlü şarkıcı Sting, bugün

Ataköy Atletizm Arena’da sevenlerine müzik ziyafeti çekecek.

Sting En Sevilen Şarkılarını, 5 Enstrümanlı Orkestra  ile Çaldığı Turnesi ile İstanbul’da!

6 yıl aradan sonra BKM GNL ortaklığıyla yeniden İstanbullu hayranlarıyla buluşacak olan Sting’ in konser biletleri Biletix’ te ve BKM gişesinde satılıyor.

Ünlü şarkıcıya Ataköy Atletizm Arena’da vereceği konserde Dominic Miller (gitar), Vinnie Colaiuta (davul), David Sancious (klavye) Peter Tickell (elektronik keman) ve Jo Lawry’den (vokal) oluşan grubu eşlik edecek.


Müzik dünyasının efsanevi isimlerinden Sting, en son 2006 yılında da İstanbul’a gelmiş ve Kuruçeşme Arena’da 15.000’i aşkın dinleyicisiyle buluşmuştu. Sting, bu konser esnasında sahneden gördüğü manzaraya hayranlığını dile getirmişti.

Dünya basını ne dedi:

“Şahane müzisyenlerden oluşan bir grupla harika bir gece ve ihtişamının tek bir damlasını bile kaybetmemiş karizmatik bir şarkıcı ve söz yazarı.”- The Newcastle Evening Journal (6 Şubat, 2012)

“Kaçırılmaması gereken bir konser!”- Lidove Noviny (19 Şubat, 2012)

“Sting hiç durmadan kendini yeniliyor…ve her ne yapıyorsa bu ancak sihir olmalı.”- Augsburger Allgemeine (29 Şubat 2012)

Sting’e bu turne sırasında uzun zamandır birlikte çalıştığı gitarist Dominic Miller, Vinnie Colaiuta (Davul), David Sancious (klavye) Peter Tickell (elektronik keman), ve Jo Lawry’den  (vokal) oluşan bir grup eşlik ediyor.

 Bir Cevap Yazın