Sevgililer günü kombini için 6 tamamlayıcı parça

Sevgililer gününe az bir zaman kaldı. Hal böyle olunca nereye gitsek, ne giysem soruları belirmeye başladı. Siz de sevgililer günü ne giymeli diyenlerdenseniz, kıyafetinizi tamamlayacak mont ve ceket alternatiflerini sizler için bir araya getirdik.

blazer-ceket

Blazer ceket
Sezonun öne çıkan parçalarından biri olan blazer ceketi kıyafetinizde kullanabilirsiniz. Sevgililer gününde spor ama şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, salaş boyfriend jeaninizi blazer ceketle kombinlemeyi deneyin. Beyaz bir atletle giydiğiniz boyfriend kotunuzu siyah bir stiletto ve blazer ceketle tamamlayarak sıra dışı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Önü açık, yakasız model bu modern ceketle spor ve salaş tarzınıza bir anda şık bir hava katabilirsiniz.

deri-ceket

Deri ceket
Son dönemlerde oldukça popüler olan deri ceketler sezonun kurtarıcı parçalarından biri. İster uzun bir elbisenin, ister kalem eteğin, isterseniz dar paça pantolonun üzerine giyin her daim şık duruyor. O halde sevgililer gününde kalem eteğinizin üzerine ne giysem diye fazla düşünmeyin, deri ceketinizi geçirin.

payetli-mont

Payetli mont
Sevgililer gününde anahtar kelimeniz ışıltı olmalı. Üzerinizde mutlaka ışıltılı bir parça bulundurun. Bu parıltı çantanızda, takılarınızda, pantolon veya ceketinizde olabilir. Kombininize çarpıcı bir hava katmak istiyorsanız Batik’in bu iddialı modeli gibi payetli bir mont tercih edebilirsiniz.

yakasiz-ceket

Yakasız ceket
Şık ve romantik tarzda kıyafetlerin pratik tamamlayıcısı olan Chanel tarzı ceketler, dar paça pantolon ve kalem eteklerle oldukça hoş duruyor. Siyah pantolonuzun üzerine giyeceğiniz desenli, yakasız bir ceket ile zarif bir görünüm yakalarken aynı zamanda stilinize hareket katabilirsiniz.

kaban

Kaban
Kış aylarında soğuktan korunurken şıklığından ödün vermek istemeyenler için en güzel alternatif kaban. Desenli siyah-beyaz bir kabanla hoş bir hava yakalayabilirsiniz. Kombininizi ışıltılı aksesuarlarla tamamlamayı unutmayın.

kimono-ceket

Kimono ceket
Kimono tarzı ceketler birkaç sezondur oldukça revaçta. Genelde belden kuşaklı olan bu salaş model, özellikle etek ve skinny pantolonlarla hoş bir uyum sağlıyor. Bu modelin belindeki kuşağı bağlayarak daha feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 Bir Cevap Yazın