Sevgililer Günü kıyafetiniz için çarpıcı detaylar

Sevgililer Günü’ne şunun şurasında az bir zaman kaldı. Sevgilinizle birlikte geçireceğiniz o özel günde, her zamankinden daha bakımlı, güzel ve seksi olmanız önemli. Saçınız ve makyajınızla olduğu kadar giyiminizle de onu etkilemelisiniz. Sizler için Sevgililer Günü kombinlerinin olmazsa olmaz parçalarını bir araya getirdik.

Işıltılı parçalar
Seçiminiz ne olursa olsun ışıltıdan kopmayın. Bu büyülü günde çarpıcı ve göz alıcı bir görünüm yakalamak için en büyük destekçiniz simli ve payetli parçalar. Payetli bir ceket, simli bir hırka veya şık bir bluz tercih ederek göz kamaştırabilirsiniz. Dinamik stilinize şıklık katmak istiyorsanız, payetleri sade parçalarla birleştirin.

pariltili-ceket

Deri detaylar
Son dönemlerin gözdesi deri parçalar sevgililer günü için ideal bir seçim. Deri ile asi ve modern bir görünüm çizebilirsiniz. Deri bir kalem etekle feminen ve cool bir hava yakalarken, siyah deri bir elbiseyle asi ve dişi yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Şık bir elbiseyi deri bir ceketle kombinleyerek modern bir tarz yakalayabilirsiniz.

siyah-deri-giysi

 

etek

Uzun kaban
Uzun kaban bu soğuk kış günlerinde en iyi tamamlayıcı.Özellikle mini etek ve elbiselerle oldukça hoş duruyor. Sevgililer Günü randevunuza giderken mini bir elbise giyecekseniz, üzerine mutlaka şık bir uzun kaban tercih edin. Ceket modelini andıran uzun kabanlar bu sezon oldukça popüler. Tercihinizi bu tarz bir modelden yana kullanabilirsiniz. Eğer iddialı ve çarpıcı görünmek istiyorsanız, mavi, pembe veya kırmızı bir kaban giyin.

uzun-kaban

Transparan detaylar
Bir elbisede dekolteden daha çekici ve seksi durabilen bir şey varsa bu; transparan detayıdır. Özellikle dantel ile buluşan transparan detayı, stilinize zarif ve romantik bir hava katıyor. Sevgililer gününde özel bir yere yemeğe gidecekseniz kolları veya göğüs kısmı transparan katkılı şık bir elbise tercih edebilirsiniz. Stilinize biraz sevimlilik katmak isterseniz puantiyeli transparanlara yönelin.

siyah-transparan-elbise

Çiçek desenli parçalar
Çiçek desenli parçalarla naif bir stil yakalayın. Çiçekli mini elbiseleri içinde yer alan canlı renkte bir ceketle kombinleyip ışıltılı aksesuarlarla daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Belinde kullanacağınız kemer, şık bir aksesuar olduğu kadar ince belinizi ortaya çıkaracaktır.

cicekli-elbise

Siyah üzerine çiçek desenli kumaşlar ile daha vurucu bir etki yaratabilirsiniz. Siyah üzerine şarap tonlarında çiçekli bir kalem eteği, pudra rengi kısa bir kazakla kombinleyin. Pastelin masum havasıyla, feminen kupların çekiciliğini bir araya getirerek hoş bir stil ortaya koyabilirsiniz.

cicekli-etek

 

Bu özel günde sevgilinizin aklını başından almak istiyorsanız, o gün şık bir görünüme bürünün. Sevgililer Günü kıyafet kombinleri için bu önerilerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 Bir Cevap Yazın