Modayı Keşfedin…

 

Merhabalar,

Birbirinden farklı moda trendlerinden esinlenerek yaratılan Batik koleksiyonlarını elbette tüm mağazalarımızda bulabilme şansınız olduğunu biliyorsunuz. Dilediğiniz AVM’de ya da cadde mağazasında “Batik Kadını” olabilmenin farkını da yakından hissediyorsunuz.

Batik ailesinin bir parçası olabilmek, birlikte moda dünyasını yakından keşfedebilmek, çılgınca alışveriş yapmanın farkını paylaşabilmeyi biliyor musunuz? Artık bu sanal dünyada “Batik Blog” olarak biz de varız ve sizlerle birlikte bu blog sayfasını yaşatmaya hazırız.

Elbette tüm moda trendlerini en önce ve en keyifli bir şekilde yakından ilk siz göreceksiniz. Nereye gidilir, en iyi yemek nerede yenir, en güzel hediye nasıl seçilir, konsere giderken nasıl giyinilir gibi tüm detayları  Batik Blog sayesinde birlikte oluşturacağız. Fakat en önemlisi de blogumuz vasıtasıyla birlikte güleceğiz, birlikte keşfedeceğiz hatta birlikte tüm kadınsal konularda deneyim kazanacağız. Yeri gelecek birlikte davetlere katılacağız, yeri gelecek şehirde tur atacağız fakat nerede olursak olalım her daim modanın yakından takipçisi olarak, hem gece hem de gündüz en uygun kombinleri yapıp, kadın olmanın farkını yaşayacağız.

 

Amacımız elbette sadece blog yazmak değil, bu blogun içini birlikte oluşturabilmek ve doldurabilmek… Diğer bloggerlara taş çıkaracak cinsten konular yaratabilmek, Batik kadını olarak modaya yön verebilmek hatta life style konulara el atarak,  “AİLE” olabilmeyi de hep birlikte hissedeceğiz.

Şimdiden Batik Blog takipçisi olmaya hoş geldiniz… Gün gelecek sizleri sonbahar-kış sezon çekimlerine davet edeceğiz, gün gelecek birlikte yepyeni bir moda trendi yaratacağız ve gün gelecek ünlü isimlerle bir araya geleceğiz. “Pek yakında” sözünü dolduracak tüm etkinliklerimiz ve event’lerimiz için bizi takip etmeye devam edin. Çünkü biz Batik kadını olarak bu sanal ortamın altını üstüne getireceğiz…

Sevgiyle &  Modayla kalın…

 Bir Cevap Yazın