Carrie Günlükleri Başlıyor…

CW ve Warner Bros TV, Sex and the City’den öncesini anlatan dizinin başrolünde genç Carrie Bradshaw’ı AnnaSophia Robb canlandırıyor. Bizleri 1984’e, Carrie’nin okul yıllarına götürecek olan dizinin tanıtımında karakterin ilk kez dergi endüstrisiyle tanışmasını ve ilk moda partisine gidişini de görüyoruz. Dizi Ocak ayında başlıyor.

Soul Surfer, Charlie and the Chocolate Factory projelerinin yıldızı AnnaSophia Robb, genç Carrie olarak karşımıza çıkıyor. Liseyi ve Manhattan’ı keşfederken aşk, sex, dostluk ve aile hakkında ilk sorularını soruyor. Bu büyük rolü oynayacak uygun bir aktris bulmak şüphesiz baskı verici bir süreçti fakat yapımcı ve yazar Amy B.Harris, Robb’un bu rolü kaldırabileceği konusunda kendinden gayet emin. Harris, Robb için “güzelliği, zekası, güleryüzlüğü ve doğal empatisi onu getirebileceğimiz en mükemmel kişi yapıyor.” diyor.

Yapımcı firma Carrie’nin geçmişteki stilini oluşturması için, New York yaşantısını iyi bilen, Sex and the City’de çalışmış ve şuanda da Gossip Girl‘de kostüm tasarımcısı olan Eric Daman‘ı kadroya kazandırdı.

Carrie Günlükleri Fragman

CARRIE GÜNLÜKLERİ: SET GÖRÜNTÜLERİ

 Bir Cevap Yazın