Batik ile tek parça iki stil

Sezonun hit parçalarını iki farklı stilde yorumlayarak sizler için ilham verici kombinler hazırladık. Klasik parçaları sade ve sportif parçalarla birleştirerek güncel bir tarz yaratabilir, küçük dokunuşlarla ofis kombininizi gündüzden geceye taşıyabilirsiniz. Gelin bu alternatiflere bir bakalım.

deri-etek

Deri eteğinizi ipeksi bir kruvaze gömlekle kombinleyerek bir anda şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Klasik tarzda bir gömlek, deri eteğin asi havasını kıracaktır. Ayakkabı olarak ister yüksek tabanlı bir loafer, ister stiletto kullanın, seçim sizin.

Diğer bir alternatif ise deri etekleri örgü kazaklar ile kombinlemek. Deri etekler saç örgüsü kazaklarla oldukça hoş duruyor. Ayrıca örgü kazaklar deri eteğin sert görüntüsünü yumuşatmak için en ideal parça. Ayakkabı seçiminde şık bir stilletto tercih ederek feminen yanınızı ortaya koyabilirsiniz. Sade kazağınızı iddialı bir kolyeyle süsleyebilirsiniz.

siyah-pantolon (2)

Siyah dar paça pantolonunuzu klasik tarzda beyaz bir gömlekle giyerek hoş bir ofis stili oluşturabilirsiniz. Eğer sportif bir şıklık yakalamak istiyorsanız, gömlek yerine örgü kazakları tercih edin. Özellikle saks mavisi bir kazakla göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

klos-etek

Sezonun parlayan yıldızlarından biri de kloş etekler. Gündüz siyah bluzle giydiğiniz kloş eteğinizi, beyaz bir atlet ve şık bir bomber ceket ile değiştirerek kombininizi bir anda geceye uyarlayabilirsiniz.

yesil-kazak

Haki yeşili kazağınızı drapeli, penye bir kalem etekle giyerek sade ve şık bir kombin yaratabilirsiniz. Eğer etek giymekten hoşlanmıyorsanız, haki yeşili dar paça bir pantolonla rahat ve stil sahibi görünebilirsiniz.

iki-tarz

Kalem etek ve bluz ikilisini Biker ceketle tamamlayarak bir anda asi ve cool bir havaya bürünebilirsiniz. Ofisten çıkıp akşam eğlenceye veya bara gidecekler için harika bir seçim.Bir Cevap Yazın