Deri’n Tutku

Geçmiş yıllarda rock kültürü ile benimsenen deri modası saltanatını, yeniden gündeme oturdu… Bu sezon deri yakadan tutun da deri skinny pantolonlara hatta etek ve kabanlara kadar Deri’n bir tutku içinde alışveriş yapacaksınız…

Yeni sezonda renkli ya da siyah deriler tercih eden modacılar, deriyi farklı formlarda kullanmayı pek bir sevdiler… Farklı stiller ve farklı ortamlar için hazırlanmış, her desen ve formda bulabileceğimiz deri mini etekler, deri yelekler, deri ceket ve deri pantolonlar şimdiden birçok ünlü markanın vitrinlerinde ki yerini almaya başladı.
Kimi zaman zımbalı kullanılan ve asi bir görünüm yaratan deriler, kimi zaman kırmızı ve siyahın hakimiyetinde seksi bir görünüm ile karşımıza çıkıyor. Kombinlerimizi tamamlayacak en önemli parçalardan ayakkabı ve çantalar da deri trendinden oldukça ilham almış görünüyor. Bu sezon derilerle sıcak günlerde dikkat çekecek ve feminen bir stil yaratacağız. Kısacası, 1960′ ların deri modası geri dönüyor ve 2013 derinin yılı olacak diyoruz.

Günümüzde ise deri modasını tek parça ürün halinde görmenin yanı sıra herhangi bir tshirt”ün üzerinde ya da pantolonun yamasında özel bir tasarım modeli olarak görmek mümkün. Yani deri artık giysilerin tüm detaylarında… Alanında uzmanlaşmış modacılar da deri modasına ait son derece farklı ve başarılı tasarımlar çıkartıyor. Bu sayede deri saltanatını sürdürmeye devam ediyor. Her sezon kreasyonlar yenilenerek, vitrinlerdeki yerini alıyor.

Deri giysileri daha çok günlük hayatınızda giymenizi tavsiye ediyoruz. Şık bir gecede takım elbisenizin üstüne deri ceket giymeyi istiyorsanız, lütfen aklınıza trençkotunuzun daha iyi duracağı gelsin. Çünkü deriler, spor giysilerle kombinlenince daha kaliteli duracaktır. Herhangi bir kazak, gömlek ya da t-shirt ile giyeceğiz deri ceket, sizi hem soğuktan korur hem de daha iyi görünmenizi sağlar.

 

Gelelim deri pantolonlara… Yeni sezona damgasını vuran deri skinny pantolonlar oldukça revaçta… Hem seksi hem de kullanışlı bir tarza bürünüyor. Deri pantolonları kot gömlek ile kombinleyebilirsiniz… Elbette uzun trikoları da unutmayalım. Delikli trikolar deri pantolonların en iyi arkadaşı… Bu yıl Zımba detayı da deriyle işbirliği içinde. Zımbalı deri yakalar, zımbalı deri bootiler her daim modanın takipçilerinin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor… Siz en iyisi gerçek derinin bir uzantısı olan her türlü deri ürünü alışveriş listenize dahil edin…

 

No Images where included in this gallery

 Bir Cevap Yazın